Schneider ATS490D62Y 30kW 62A 208-690VAC KB 110-230VAC Yumuşak Yol Verici
(0 Yorum) | Yorum Yap
Üretici Kodu
ATS490D62Y
Barkod Kodu
Fiyat
Havale
39.330,61 TL (%0,50 havale indirimi)
39.528,25 TL (KDV Dahil)
4.041,43 TL den başlayan taksitlerle!
Yumuşak Yolverici, Altivar Yumuşak Yolverici ATS490, 62A, 208 ila 690V AC, kontrol gerilimi 110 ila 230V AC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Schneider Electric Sanal POS ile Vade Farksız Taksit Ödeme İmkanı Nasıl Kullanılır ?
Yapmanız gereken adımlar sırasıyla aşağıdaki gibidir;
2-Ödeme seçenekleri kısmından "Sanal POS Kredi Kartı" ödeme türünü seçiniz.
3-Bu kısımda bize iletmek istediğiniz bir not varsa ekleyip, "Siparişi Tamamla" butonuna basınız.
Lütfen bunlara uygun bir sekilde ödemenizi gerçekleştiriniz , yoksa ödemeniz başarısız sonuçlanır.
Schneider ATS490D62Y 30kW 62A 208-690VAC KB 110-230VAC Yumuşak Yol Verici Schneider ATS490D62Y 30kW 62A 208-690VAC KB 110-230VAC Yumuşak Yol Verici ürünü en uygun fiyatlar ve taksit avantajlarıyla AtakMarket.com'da! Büyük fırsatı kaçırma, hemen alışverişe başla! ATS490D62Y